X
تبلیغات
گروه تربيت بدني آموزش وپرورش استان قزوین - نتايج المپياد ورزشي پسران استان

 
تاريخ : یکشنبه ششم فروردین 1391

 اعلام نتایج چهارمين دوره المپياد ورزشي مقطع راهنمایی پسران استان :       

رشته واليبال مقطع راهنمايي كه درسالن پنج تير اقباليه در تاريخ 1/12/90لغايت 2/12/90  برگزار گرديد  مقام هاي زير بدست آمد:

مقام اول شهرستان البرز:

 ورزشكاران:1-عليرضا آقا مجيدي2-مهدي يغمورلو3-عليرضا مهدوي4-عليرضا مجيدي5-امير حسين جهاني6-سيد مجتبي عندليبي7-مهدي فلاح8-محمد رياحي9-مهدي فلاح زواركي10-محمد فلي زاده

مربي:آقاي اسماعيل مقدم                                                         سرپرست: آقاي وحيد شيخي

مقام دوم ناحيه يك قزوين:

 ورزشكاران: 1-محمد سياهكالي مرادي2-محمد صادق نوري3-محمد رضا مختاري4-محمد حسين اكبري5-سجاد چگيني6-محمد مهدي آقاجاني7-آرمين نوروزي8-مهدي خليلي9-سامان نظري10-محمد جواد فضلوي11-علي محمدي12-مهدي خيراله خاني

مربي:آقاي محسن آشوري                                                            سرپرست: آقاي محمد رضا فرماني

مقام سوم ناحيه دوقزوين:

 ورزشكاران:1-حسين محمد عليخاني2-ميلاد جباري3-عرفان نوروزي4-رضا نجفي5-عليرضا كريميان6-كمال جابر انصاري7-مهدي حسن زاده8-پارسا خوييني ها9-سيد اميررضا حسيني10-وحيد گروسي11-حميد رضا شهرياري12-عرفان مافي

مربي:آقاي داوود فتح طاهري                                              سرپرست: آقاي حسن داودي

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي مهرداد شوشتري" و داوران ارجمندشان آقايان :غلامرضا دانشور-مهدي حسين نژاد-يوسف مرادي-رحيم ملكي-موسي محمدي و با سپاس ازمديريت سالن جناب آقاي حسنعلي قاسمي وخدمات سالن

 

نتایج رشته هندبال  كه در سالن علامه اميني در تاريخ 30/11/90لغايت 2/12/90 برگزار گرديدبه ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

 مقام اول شهرستان آبيك:

 ورزشكاران:1-سيد امير حسين حسيني2-اميرحسين قهرماني3-مهدي اباريان4-احمد رضا داس نورد5-ميلاد اسماعيل زاده6-محمدرضا معافي7-ابوالفضل كريمي8-عرفان گلي9-محمد رضا زرگر10-امير حسين داودنژاد11-علي زارع12-محمد امرائي

مربي:آقاي محمد اسكندري                                                      سرپرست: آقاي احد باقري

مقام دوم تيم البرز:

 ورزشكاران:1-عليرضا كارگر2-مهدي قبادي3-محمد خوشبخت4-پوريا جمشيدي5-علي ربيعي6-محمد بهادر7-عليرضا حبيبي8-اميد چوپاني9-مهدي اميني10-پيام نصراله پور11-محمد حسن  خسروي12-مهدي شادپاشاكي

مربي:آقاي ابراهيم فتحي                                              سرپرست: آقاي مجيد اسفندياري

 

مقام سوم ناحيه يك قزوين :

 ورزشكاران:1-محمد چگيني2-بهنام صفويه3-عرفان علي درزلو4-حميد رضا جلاليان5-سينا طاهرخاني6-سهيل كاظمي7-احمد همتي8-محمد مداح9-محمد رضا فروغي10-امير محمد كشتكار11-عليرضا دژآگاه12-اميرعلي حيدري

 مربي:آقاي محسن عبدلي                                              سرپرست: آقاي مجتبي بيگلري

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي حسين رحماني" و داوران ارجمندشان آقايان :حامد دربهاني-محسن سلامت-احمد معصومي-بهزاد فلاح-قاسم كاظمي-جواد كدخدازاده-كاظم فرزين فر و با سپاس از هيئت هندبال استان ومديريت سالن آقاي مهدي فرجي وخدمات سالن

 

نتایج رشته فوتسال  كه در سالن اميرالمومنين(ع) در تاريخ 30/11/90لغايت 2/12/90 برگزار گرديدبه ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

  مقام اول ناحيه دوقزوين:

 ورزشكاران:1- مصطفي شريفي2-امين فرجي3- سياوش كاكاوند4- امير حسين اسداللهي5- محمد رضا وندايي6-جواد رفيعي7- محمد كاوسي8- داود رنجبر9- دانيال چوپاني10-سروش ارباب كاظم زاده

مربي:آقاي حامد آقاحسيني                                             سرپرست: آقاي علي فرماني

  مقام دوم ناحيه يك قزوين:

 ورزشكاران:1- محمد باقرمعروفخاني2-سهند رضا پور3-سجاد رسولي4-محمد رضا جهانبخش5-احمد كيايي6-عليرضا صفري7-ايمان قلي پور 8-سيد محمد امين علمي9-صالح اصفهاني10-مهدي محمدي

مربي:آقاي حسين سليماني                                             سرپرست: آقاي ولي صفارها

  مقام سوم شهرستان بوئين زهرا:

 ورزشكاران:1- فريدون عليزاده2-حميد رضا كاظمي3-سيد مهدي موسوي 4-محمد رضا كريمي5-مهدي ربيعي6-رضا مسعودي7-سجادلامعي رامندي8-علي اينانلو9-حسين نعمتي10-رامين هاشمي

مربي:آقاي سيد حسين فاطمي                                          سرپرست: آقاي حسن نوروزي

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي سيد قاسم حدادي" و داوران ارجمندشان آقايان :سيدمحمد عظيمي(كمك سرپرست فني)- ميثم رحماني-مصطفي گروسي-محمد حاجيلو-مرتضي عابدي-اسماعيل حسيني-طاهرطاهرخاني-حسن كشاورز-ابوالفضل كريمي با سپاس از مديريت سالن آقاي حدادي وخدمات سالن

نتایج رشته بسكتبال  كه در مجموعه ورزشي معلم در تاريخ 30/11/90لغايت 2/12/90 برگزار گرديدبه ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

  مقام اول ناحيه يك قزوين:

ورزشكاران:1- ماهان ميرزا خانلري2-سيد اميررضا شهروش3-عليرضا كشاورز سعيدي4- ميلاد جليلوند5-پارسا معيني6-رامبد خيرخواه7- پوريا پرهيزگاري8- كسري احمدي9- پويا رشيدي10- حسين ذوالقدر11- برديا رحماني12-سينانجفي

مربي:آقاي محمود صالحي                                                                         

مقام دوم شهرستان آبيك :

ورزشكاران:1-عليرضا اميريان2-كيانوش آقاپور3-مرتضي خانمحمدي4-مسعود نقي پور5-حميد رضا عيوضي6-محمد نبي لو7-عرفان خدابنده 8-محمد عظيم زاده 9-امير رضا صيادي 10-معين كرملو11-امير محمد بخشش12-علي سميعي

مربي:آقاي حبيب ولي پور                                           سرپرست: آقاي حميد رضا عارف نيا

مقام سوم شهرستان تاكستان:

ورزشكاران:1- امير محمد طاهرخاني2-مهدي طاهرخاني3-محمد جواد طاهرخاني4-بهنام طاهرخاني5-محمد حسين محمدي6-حميد رضا رحماني7-عليرضا آذربايجاني8-مهدي رحماني9-عليرضا كاظمي10-مهدي رحماني11-حميد رضا رحماني12-علي رحماني

مربي:آقاي حميد رحماني                                                سرپرست: آقاي بهزاد طاهري

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي محمد مهدي معيني " و داوران ارجمندشان آقايان :عليرضا كاظمي(كمك سرپرست فني)ميلاد شقاقي-عليرضا طالبي-كيانوش راوند-اسماعيل كشاورز-محسن توكل-مهدي نامجو-مصطفي نجفي-مصطفي انصاري-پيمان مهرابي-و با سپاس از مديريت سالن آقاي صادق ذكايي وخدمات سالن

 

اعلام نتایج چهارمين دوره المپياد ورزشي مقطع ابتدايي پسران استان :       

نتايج رشته ميني واليبال كه در سالن پنج تيراقباليه در تاريخ 4/12/90لغايت 6/12/90 برگزار گرديد به ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

مقام اول ناحيه يك قزوين:

ورزشكاران:1- علي اسماعيل پور2-مرتضي قوامي شاد3-علي ميرخوند چگيني4-محمرضا سروري5- سيدرامتين نقيبي

   مربي:آقاي حبيب صحافيان

 مقام دوم ناحيه دوقزوين :

ورزشكاران:1- پارسا گل كرمي2- محمد رضا چگيني3- محمد رضا صفري4- محمد رشوند5-علي ششپري

  مربي:آقاي داوود فتح طاهري

مقام سوم الموت غربي :

ورزشكاران:1- حسن زارعي 2- حسين زرابيگي 3- سينا حيدري 4-عليرضا بخشي5- مهدي صادقي

  مربي:آقاي هاشم صادقي

 

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي مهرداد شوشتري" و داوران ارجمندشان آقايان :محسن عبدلي- محمد جواد نوروزي نيا-محمد رضا فرماني-وحيد كشاورز كلهر-حسن شاكندي- با سپاس از مديريت سالن جناب آقاي حسنعلي قاسمي وخدمات سالن

 

نتايج رشته هندبال كه در سالن 22بهمن در تاريخ 4/12/90لغايت 6/12/90 برگزار گرديد به ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

 مقام اول شهرستان البرز :

ورزشكاران:1- امير حسين طارميان2-امير حسين علي نسائي3- محمد حسن شعباني4- محمد رضا فدائي5-علي شعباني6-عرفان معين الدين7-امير حسين فريدي8-امين اهواركي 9-مهيار نوري 10-سبحان مددلويي

مربي:آقاي ابراهيم فتحي                                          سرپرست: آقاي غلامرضا خسروپور

 

 مقام دوم ناحيه يك قزوين :

ورزشكاران:1- محمد رضا درزلو2-محمد مهدي ياري3-امير رضا اميريان4-آريا آقايي5-ولي اله قدمي6-ايمان اكبر شاهي7-مبين ارجي 8-سينا ميرزا قلي پور9-حسين اسعدي پور 10-عبدالرضا اولادي

مربي:آقاي مجتبي بيگدلي                                              سرپرست: آقاي محسن عبدلي

 مقام سوم شهرستان آبيك :

ورزشكاران:1- منصور معافي2- حميد رضا يعقوبي3-امير حسين معافي4-علي محمدي5-ابوالفضل گلي 6- اميرمحمد خمسه7- محمد عظيمي 8- مهدي پروانه جيرنده 9-علي كرمي10- محمد جعفري

مربي:آقاي محمد اسكندري                                            سرپرست: آقاي اسماعيل زارعي

 

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي حسين رحماني" و داوران ارجمندشان آقايان :احد باقري-مصطفي آقايي-حامد دربهاني-محسن سلامت-احمد معصومي- محسن عقيلي-افشين خراساني-جواد اكبري- و با سپاس از مديريت سالن آقاي علي اصغر نادري وخدمات سالن

 

نتايج رشته بسكتبال كه در مجموعه ورزشي معلم در تاريخ 4/12/90لغايت 5/12/90 برگزار گرديد به ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

  مقام اول شهرستان تاكستان :

ورزشكاران:1- محمد امين طاهرخاني2-امير حسين رحماني 3-مهيار رحماني4-علي رحماني5-علي رحماني6-ماهان رحماني7-آرين رحماني8-محمد حسين حاجي زاده 9-امير حسين رحماني10-نيما رحماني11-كاميارحدادها12-وحيد رحماني

مربي:آقاي قاسم راوند                                                           سرپرست: آقاي ساسان طاهرخاني                                                                               

 

  مقام دوم شهرستان البرز :

ورزشكاران:1- سيد امير محمد موسوي2-علي رضا آسيابري3-سيد حسين حبيب زاده4-امير حسين اسدي5-نيمامجيدي فر6-اسماعيل مقدم زه آبادي7-محمد مهدي شيري8- سهيل حداد9-سعيد بالايي10-علي جاني11-مبين شافعي12-حميد رضا يوسفي

مربي:آقاي مهدي جهاني فرد                                 سرپرست: آقاي محمد حسين كلهري

  مقام سوم ناحيه يك قزوين :

ورزشكاران:1- امير محمد دشتي2-عليرضا منتظري3-علي كائيدي4-عليرضا شوندي5-حميد رضا شوندي6-نيما آزاد ب7-عماد عليجاني8-معيد شهسواري9-شايان حافظ10-آرين صديقي11-علي محمد عليخاني12-طاها كلاه دوزي

مربي:آقاي حسين فلاح                                                                                      

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي محمد مهدي معيني " و داوران ارجمندشان آقايان :عليرضا كاظمي(كمك سرپرست فني)ميلاد شقاقي-عليرضا طالبي- حميد رحماني -مهدي نامجو-پيمان مهرابي-حبيب ولي پور-مصطفي نجفي - مصطفي كشاورز-و با سپاس از مديريت سالن آقاي صادق ذكايي وخدمات سالن

 

نتايج رشته فوتسال كه در سالن اميرالمومنين(ع) در تاريخ 4/12/90لغايت 6/12/90 برگزار گرديد به ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

   مقام اول ناحيه دوقزوين :

ورزشكاران:1- محمد رضا زرآبادي پور2-محمد مهدي احمدي3-سيد برهان الدين رضايي4-بهامين كاظمي5-سيد اميرحسين حسيني6-نيما جد آبادي7-سالار رضي پور8-سيد حسين آقا عليخاني9-سيد محمد حسيني10-حامد مدرسي نيا

مربي:آقاي مرتضي عابدي                                                    سرپرست: آقاي علي فرماني

  مقام دوم شهرستان بوئين زهرا :

ورزشكاران:1- امير حسين بهرامي2-محمد حسين تاتلاري3-علي اصغرمحمد حسين لو4-محمد رضا رادمهر5-محمد حسين باصري6-امير حسين احمدي7-محمد اينانلو8-مرتضي جعفري9-ابوالفضل بخشي10-احمد رضا خليلي

مربي:آقاي اباصلت جامكلو                                          سرپرست: آقاي مجيد عباسقلي ها

مقام سوم شهرستان البرز :

ورزشكاران:1- عليرضا عباسي2-محمد رضا محمدي3-ابوالفضل قلعه خاني4-دانيال يعقوبخاني5-عرفان رحيمي6-ميلاد دلبندجيرنده7-علي مهرعليان8-كيارش طالش پور9-سهيل بياباني10-ابوالفضل اميني

مربي:آقاي محمد حاجيلو                                               سرپرست: آقاي عليرضا محمودي

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي سيد قاسم حدادي" و داوران ارجمندشان آقايان : سيد محسن نجفي(كمك سرپرست فني)- حسين سليماني-موسي طارميها-حامد آقاحسيني-مجتبي سلطانشاه-ابراهيم حق وردي-ولي صفارها-رسول اسفروريني با سپاس از مديريت سالن آقاي حدادي وخدمات سالن

 

نتايج رشته دووميداني كه در مجموعه ورزشي معلم در تاريخ 4/12/90لغايت 5/12/90 برگزار گرديد به ترتيب مقام هاي زير بدست آمد:

نتايج انفرادي:

100متر: 1-علي چگيني(البرز)  2-حميد رضا رستگاري(ناحيه دو) 3-علي اصغرخاني(ناحيه يك)

200متر: 1-علي چگيني(البرز)    2-ميلاد سپيدكار(ضياءآباد) و مهدي زارعي(البرز) 

800متر:1-مهدي پنجعلي زاده(البرز)  2-عليرضا قنبري(بوئين زهرا)3-سيد محمد حسيني(آبيك)

1500متر:1-محمد رضا ذوالقدر(البرز)  2-مهدي نجفي(ناحيه يك)3- سيد محمد حسيني(آبيك)

پرتاب توپ: 1-مهدي پنجعلي زاده(البرز)  2-محمد رضا قاسمي(تاكستان)3-رضا حسني(آوج)

پرتاب وزنه: 1-محمد كاكاوند(ناحيه دو) 2-محمد رضا قاسمي(تاكستان)3-ابوالفضل مافي(ناحيه يك)

پرش طول: 1-سيد عليرضا احمدي(ناحيه دو) 2-حميد رضا رستگاري(ناحيه دو) 3-علي اصغر خاني(ناحيه يك)

100×4امدادي: 1-شهرستان البرز                2-ناحيه دو                     3-ناحيه يك

نتايج تيمي: شهرستان البرز مقام اول- ناحيه دو قزوين مقام دومناحيه يك قزوين مقام سوم

مربيان تيمهاي برتردووميداني: مقام اول" آقايان مجيد اسفندياري وعلي جناقچي(البرز)-مقام دوم " آقاي فتاح جاني(ناحيه دو) مقام سوم " آقايان مهدي حسين نژادو حبيب كربلايي (ناحيه يك)

با سپاس از سرپرست فني مسابقه "جناب آقاي عبداله صادقي" و داوران ارجمندشان آقايان :اكبر باقري(كمك سرپرست فني)،اكبر فلاح،محمود افتخاري،ابراهيم ايماني ،جواد اكبري،مجيد افتخاري،حسن كيايي و با سپاس از مديريت مجموعه ورزشي معلم آقاي زكايي ومعاون ورزشگاه آقاي حسيني وخدمات ورزشگاه

 

و

  

با سپــاس فراوان از

حمايت هاي بي دريغ آقايان :

جعفر حبيبي(مديركل محترم) محسن حق شناس(معاونت محترم پشتيباني)

و

كاظم زماني معاونت محترم پرورشي وتندرستي اداره كل وسرپرست كل مسابقات

مويد مويدي فر رييس اداره تربيت بدني  وتندرستي اداره كل ومعاون كل مسابقات

سيد محسن حسيني  كارشناس مسوول تربيت بدني پسران ومعاون هماهنگي  مسابقات

سيد قاسم قافله باشي  كارشناس مسئول تربيت بدني  ناحيه يك ومعاون فرهنگي مسابقات

عبداله صادقي  كارشناس تربيت بدني پسران ومعاون فني  مسابقات

حسين كيايي كارشناس تربيت بدني پسران ومعاون اجرايي  مسابقات

دكتر علي اصغر نظري مسئول انجمن پزشكي آموزشگاههاي استان

و

كليه روساي محترم ادارات و معاونت هاي محترم پرورشي وتربيت بدني وكارشناس مسوولان وكارشناسان تربيت بدني نواحي ومناطق استان و همچنين كليه عوامل اجرايي ،فني وفرهنگي كه صميمانه در برگزاري واجراي چهارمين المپياد ورزشي همراه ما بودند،تقدير وتشكر مي گردد.

اداره تربيت بدني اداره كل آموزش وپرورش استان

سال تحصيلي ۹۱-۹۰

 

 



ارسال توسط اداره تربيت بدني وتندرستي

پیج رنک

آرایش

طراحی سایت